PŘÍBĚH vánočního stromečku

13. 12. 2021     sekce: Akce školy     autor: Václava Baštanová     tisk: tisk článku

Každým rokem se těším až rozzářím očka dětem i dospělým. Věřím totiž, že město Hranice si zaslouží dáreček od místních organizací. Mít neustále stejné ozdoby se lidem okouká, a proto již šestým rokem přicházím s originálním nápadem, který se z časových důvodů organizuje již od září. Na mé dekoraci se podíleli žáci, rodiče i zaměstnanci ZŠ a MŠ Šromotovo. Obzvláště tento nápad byl vánoční symbolikou od dětí, které se dokázaly vzdát svých hraček pro pocit, že vykouzlí radost široké veřejnosti. Mít na sobě přes 180 plyšáčků, mě doslova hřálo u srdce.

Bohužel někdo svým gestem dává jasně najevo, že si neváží práce ostatních a nezná smysl Vánoc.

JE MI SMUTNO … snad jen tip pro organizátory akce … najděte místo, kde bude, pro nás stromečky, bezpečno (např. dvorana zámku).

Stromeček